Thursday, November 3, 2011

Drugi dzien przeprowadzki: Cedar City UT - Breckenridge CO

http://vimeo.com/31635880

4 comments:

 1. Krążą u nas w Polsce opowieści, o tym że w Ameryce ludzie się przeprowadzają nawet kilka razy w roku. i jak widać to szczera prawda. Pakujesz dobytek wsiadasz w samochód i fruu jedziesz w nowe miejsce. Ja sobie tego nie wyobrażam. W ciągu swojego życia można mieszkac co rok w innym stanie. Zycie jest wtedy jedną wielką podróżą i przeprowadzką.

  ReplyDelete
 2. Malwina, no tylko w Polsce nie masz po co wsiadać do samochodu i fruu. Gdzie byś nie pojechała to jeszcze gorzej z pracą, jeszcze gorzej z mieszkaniem... Jedynie gdzie ludzie robią 'fruu' to do Anglii i w inne kraje zagraniczne. A to nie to samo co po prostu zmienić Stan.

  ReplyDelete
 3. Moim zdaniem tam się ludzie przeprowadzają tak często za pracą bo ich kraj jest ogromny. Ciężko byłoby im jeździć 2000 mil np co tydzień do domu na weekend. U nas nie ma takich wielkich odległości, dlatego możemy sobie pozwolić na dojeżdżanie do pracy.

  ReplyDelete
 4. Ludzie w Ameryce nie przywiazuja sie tak bardzo do rzeczy materialnych, do domow... Przeprowadzka nie jest czyms trudnym. To prawda, odleglosci tez robia swoje.

  ReplyDelete